Objavljeno: 15.06.2021, 13:13h
Četvrtak, 17. lipnja
Klub „Azimut“, Obala palih omladinaca u 20:00
SARAJEVO U GOSTIMA
Izložba
Make Me nakit, Jasna Čolić Čičić, Sabina Cvjetković, Zdravko Cvjetković, Tarik Šipilović, Alisa Čaber, Pepetuške, Tekne brand, Jana Kuvalja
Izložba je otvorena do 3. srpnja
Subota, 19. lipnja
Trg Republike Hrvatske u 21:00
SVEČANO OTVARENJE 61. MEĐUNARODNOG DJEČJEG FESTIVALA ŠIBENIK – HRVATSKA
ONO BITNO
Vaivén Circo, Španjolska
Miguel A. Moreno Montosa, Vaivén Circo
Trg Pavla Šubića I. u 22:00
DICKO KLAUN
Nedjelja, 20. lipnja
Studio Galerije sv. Krševana (Galerija Matija) u 12:00
(NE)VIDLJIVO
Izložba likovnih radova učenike osnovnih škola
Stara gradska jezgra u 12:00
KAD SE MALE RUKE SLOŽE – POGODI TKO SAM
Ulična izložba zastavica polaznika dječjih vrtića
Brešanova soba / ex Foaje Hrvatskog narodnog kazališta u Šibeniku u 12:30
U ŽIVOTU JE VAŽNO DA NE SKIDAŠ PLOČICE SA ZIDA U KUPAONI – IN MEMORIAM MLADENU KUŠECU
Dr. sc. Martina Petranović, teatrologinja, Odsjek za povijest hrvatskog kazališta HAZU,
Zagreb, Hrvatska
Hrvatsko narodno kazalište u Šibeniku / Civitas Sacra u 13:00
KOSTIM I/ILI SKULPTURA (ALTERNATIVNO: OD KOSTIMA DO SKULPTURE)
Ika Škomrlj, kostimografkinja, Zagreb, Hrvatska
Ivana Bakal, kostimografkinja i vizualna umjetnica, Zagreb, Hrvatska
Muzej grada Šibenika u 19:00
TATA I KIŠA VITA / LABORATORIO BESTIARIO
Danijel Srdarev, akademski slikar grafičar, Šibenik, Hrvatska
Trg Kralja Držislava u 19:30
EL CRIC
& Zezanimacija
Galerija sv. Krševana u 20:00
U suradnji Fondacije „Mersad Berber“, Galerije sv. Krševana i Međunarodnog dječjeg festivala Šibenik – Hrvatska
MAESTRO MERSAD BERBER - ALLEGRO VIVACE
Fondacija „Mersad Berber“, Zagreb - Sarajevo
Trg Republike Hrvatske u 21:00
VELIKI ZA MALE
HRVATSKI AUTORI – POSVETA RAJKU DUJMIĆU
Mladi hrvatski glazbenici pod vodstvom Ante Gele
Ulica don Krste Stošića u 21:15
HRABRI MALIŠAN 2
Ponedjeljak, 21. lipnja
Područje grada Šibenika u 9:00
RADIONIČKI PROGRAM
Gradska knjižnica „Juraj Šižgorić“ Šibenik u 11:00
BERTUCHOVO SLIKOVNO CARSTVO – OTKRIJ TAJNE DJEČJE ENCIKLOPEDIJE
Kristina Gverić, kustosica i muzejska pedagoginja, Zagreb
Gradska knjižnica „Juraj Šižgorić“ Šibenik u 17:00
Otvorenje izložbe radionice „Potraga za blagom“
IZLOŽBA ILUSTRACIJA
Ilustracije iz slikovnice Somersault Cloud
Li Zhuoying, akademska slikarica i magistra animacije, Kina
Ilustracije iz slikovnica Boy on the Road i The Sun Chasers
Qu Lan, akademska slikarica, Kina
Ilustracije iz slikovnica Summer, Smoke i A Rope
Yu Rong, dizajnerica i ilustratorica, Kina
Ilustracije iz devet slikovnica
Michael Grejniec, ilustrator, Poljska
Trg Kralja Držislava u 19:30
MONSIGNEUR K
+ Zezanimacija
Trg Republike Hrvatske u 21:00
VELIKI ZA MALE
HRVATSKI AUTORI ZA DJECU – DEDIĆ, JUSIĆ, MIHALJEVIĆ, KALOGJERA, KABILJO, KRAJAČ, BRITVIĆ, KUŠEC
Mladi hrvatski glazbenici pod vodstvom Ante Gele
Ulica don Krste Stošića u 21:15
PLAYMOBIL FILM
Utorak, 22. lipnja
Područje grada Šibenika u 9:00
RADIONIČKI PROGRAM
Trg Kralja Držislava u 19:30
NISKE POBUDE I VISOKE PETE
+ Zezanimacija
Trg Republike Hrvatske u 21:00
HRVATSKE VILE I VJEŠTICE
Kazalište Prijatelj, Zagreb
Hrvoje Zalar
Ulica don Krste Stošića u 21:15
VUKOVI
Srijeda, 23. lipnja
Područje grada Šibenika u 9:00
RADIONIČKI PROGRAM
Trg Kralja Držislava u 19:30
CIRKUS ČUŠPAJZ
+ Zezanimacija
Trg Ivana Pavla II. u 20:00
VREMENASTE PRIČE
Predstavljanje slikovnice Vjetropirasta
Trg Republike Hrvatske u 21:00
SREBRNA PREDSTAVA
Silver Dance Company, Izrael
Shimon Mansura
Ulica don Krste Stošića u 21:15
PJESMA MORA
Četvrtak, 24. lipnja
Područje grada Šibenika u 9:00
RADIONIČKI PROGRAM
Trg Kralja Držislava u 19:30
TRIOLA LA LA
+ Zezanimacija
Klub „Azimut“, Obala palih omladinaca u 20:00
MARGARET I ALBERT
Koraljko Greben (Jelenko Ujdur), umjetnik, Šibenik
Lulas (Mario Juras), umjetnik, Šibenik
Izložba je otvorena do 3. srpnja
Trg Republike Hrvatske u 21:00
PETAR I VUK
Hrvatsko narodno kazalište Split
Sergej Prokofjev
Ulica don Krste Stošića u 21:15
TABALUGA
Petak, 25. lipnja
Područje grada Šibenika u 9:00
RADIONIČKI PROGRAM
Trg Kralja Držislava u 19:30
KALEIDOSKOP
Trajanje: 40 min
+ Zezanimacija
Trg Republike Hrvatske u 21:00
HOĆU-NEĆU
Gradsko kazalište Žar ptica, Zagreb
Vesna Kosec-Torjanac
Ulica don Krste Stošića u 21:15
VRAPČIĆ RICHARD
Subota, 26. lipnja
Trg Kralja Držislava u 19:30
FIREGALA
+ Zezanimacija
Trg Republike Hrvatske u 21:00
VEČER FOLKLORA KUD-ova
KUD „Sveti Juraj Osojnik“, Dubrovnik
KUD Metković, Metković
KUD „Kumpanija“, dječja skupina „Mafrina“
Ulica don Krste Stošića u 21:15
LUIS I DRUŠTVO IZ SVEMIRA
Nedjelja, 27. lipnja
Trg Poljana u 19:00
Itinerània, Španjolska
LABIRINT
Otvoren do 22:00
Trg Kralja Držislava u 19:30
KESTEN I PAPAJA
+ Zezanimacija
Trg Republike Hrvatske u 21:00
MATOVILKA – KAZALIŠNI MOLJCI
Kazalište Tvornica lutaka, Zagreb
Petra Radin i Matija Šakoronja
Ulica don Krste Stošića u 21:15
LASSIE SE VRAĆA KUĆI
Ponedjeljak, 28. lipnja
Područje grada Šibenika u 9:00
RADIONIČKI PROGRAM
Poljana 6 / ispred ulaza u Gradsku knjižnicu „Juraj Šižgorić“ Šibenik u 19:00
U GODINI ČITANJA ČITAJU NAM POZNATI ILI MANJE POZNATI, ALI VAŽNI ŠIBENČANI!
Trg Poljana u 19:00
Itinerània, Španjolska
LABIRINT
Otvoren do 22:00
Trg Kralja Držislava u 19:30
VITAMIN SHOW
+ Zezanimacija
Trg Dobrić u 20:00
ISTOČNO OD SUNCA – ZAPADNO OD MJESECA
Perivoj Roberta Visianija u 20:30
SVEČANO OTVARANJE SAJMA LIBRIĆ U PARKU
Trg Republike Hrvatske u 21:00
ZLATNO LIBRO – BAJKE IZ DUBROVAČKOG KRAJA
Koprodukcija Gradskog kazališta Marina Držića i Dubrovačkih ljetnih igara, Dubrovnik
Ivica Kipre i Aleksandra Piteša
Ulica don Krste Stošića u 21:15
PUTOVANJE JEDNOG PRINCA
Utorak, 29. lipnja
Područje grada Šibenika u 9:00
RADIONIČKI PROGRAM
Perivoj Roberta Visianija u 9:00
LIBRIĆ STROJ ZA SLOVO I BROJ
Predstavljanje knjige Đuro Hodalica Ante Tomića i Tomislava Torjanca
Perivoj Roberta Visianija u 10:00
BOJALAND
Likovna radionica
Poljana 6 / ispred ulaza u Gradsku knjižnicu „Juraj Šižgorić“ Šibenik u 19:00
U GODINI ČITANJA ČITAJU NAM POZNATI ILI MANJE POZNATI, ALI VAŽNI ŠIBENČANI!
Trg Poljana u 19:00
Itinerània, Španjolska
LABIRINT
Otvoren do 22:00
Trg Kralja Držislava u 19:30
NIKOLININA TURISTIČKA CIRKUSTURA
+ Zezanimacija
Trg Dobrić u 20:00
ISTOČNO OD SUNCA – ZAPADNO OD MJESECA
Perivoj Roberta Visianija u 20:30
BAKA LIBRIĆ PUTUJE I PRIČA
Predstavljanje knjige Pijanist Mago Drago Marijane Križanović i Branke Hollingsworth
Trg Republike Hrvatske u 21:00
DOKTOR SVELJEČIĆ
Gradsko kazalište Sisak
Petra Cicvarić
Ulica don Krste Stošića u 21:15
PAZI SE ČAROBNJAKA
Srijeda, 30. lipnja
Područje grada Šibenika u 9:00
RADIONIČKI PROGRAM
Perivoj Roberta Visianija u 9:00
LIBRIĆ STROJ ZA SLOVO I BROJ
Predstavljanje knjige Priča o plavom stablu Anite Smolčić i Hane Lukas Midžić
Perivoj Roberta Visianija u 10:00
BOJALAND
Likovna radionica
Poljana 6 / ispred ulaza u Gradsku knjižnicu „Juraj Šižgorić“ Šibenik u 19:00
U GODINI ČITANJA ČITAJU NAM POZNATI ILI MANJE POZNATI, ALI VAŽNI ŠIBENČANI!
Trg Poljana u 19:00
Itinerània, Španjolska
LABIRINT
Otvoren do 22:00
Trg Kralja Držislava u 19:30
SVE ŠTO STE NIKAD ŽELJELI DA PODIJELITE
+ Zezanimacija
Trg Dobrić u 20:00
ISTOČNO OD SUNCA – ZAPADNO OD MJESECA
Perivoj Roberta Visianija u 20:30
BAKA LIBRIĆ PUTUJE I PRIČA
Predstavljanje knjige Jedrenjak na kraju ulice Tamare Bakran i Vendi Vernić
Trg Republike Hrvatske u 21:00
MIŠ U TOĆU
Gradsko kazalište lutaka, Split
Ivana Vuković
Ulica don Krste Stošića u 21:15
RINGE RINGE RAJA
Četvrtak, 1. srpnja
Područje grada Šibenika u 9:00
RADIONIČKI PROGRAM
Perivoj Roberta Visianija u 9:00
LIBRIĆ STROJ ZA SLOVO I BROJ
Predstavljanje knjige Ptica rugalica Ljerke Rebrović i Ivane Pipal
Perivoj Roberta Visianija u 10:00
BOJALAND
Likovna radionica
Poljana 6 / ispred ulaza u Gradsku knjižnicu „Juraj Šižgorić“ Šibenik u 19:00
U GODINI ČITANJA ČITAJU NAM POZNATI ILI MANJE POZNATI, ALI VAŽNI ŠIBENČANI!
Trg Poljana u 19:00
Itinerània, Španjolska
LABIRINT
Otvoren do 22:00
Trg Kralja Držislava u 19:30
THE MULJATOVIĆI
+ Zezanimacija
Trg Dobrić u 20:00
ISTOČNO OD SUNCA – ZAPADNO OD MJESECA
Klub „Azimut“, Obala palih omladinaca u 20:00
WOMEN
Branka Grubić, likovna umjetnica, Šibenik
Izložba je otvorena do 3. srpnja
Perivoj Roberta Visianija u 20:30
BAKA LIBRIĆ PUTUJE I PRIČA
Predstavljanje knjige Šapice Slavka Sobina i Patricija Agüera
Trg Republike Hrvatske u 21:00
ZORA RIĐOKOSA
Gradsko kazalište Trešnja, Zagreb
Kurt Held i Thomas Birkmeir
Ulica don Krste Stošića u 21:15
MOJ BRAT LOVI DINOSAURE
Petak, 2. srpnja
Područje grada Šibenika u 9:00
RADIONIČKI PROGRAM
Perivoj Roberta Visianija u 9:00
LIBRIĆ STROJ ZA SLOVO I BROJ
Predstavljanje knjige Svjetlana i sni o letu Dominika Vukovića
Perivoj Roberta Visianija u 10:00
BOJALAND
Likovna radionica
Poljana 6 / ispred ulaza u Gradsku knjižnicu „Juraj Šižgorić“ Šibenik u 19:00
U GODINI ČITANJA ČITAJU NAM POZNATI ILI MANJE POZNATI, ALI VAŽNI ŠIBENČANI!
Trg Poljana u 19:00
Itinerània, Španjolska
LABIRINT
Otvoren do 22:00
Trg Kralja Držislava u 19:30
KAOS KABARET
+ Zezanimacija
Trg Dobrić u 20:00
ISTOČNO OD SUNCA – ZAPADNO OD MJESECA
Perivoj Roberta Visianija u 20:30
BAKA LIBRIĆ PUTUJE I PRIČA
Predstavljanje knjige Inženjer leta na kraju svijeta Dorte Jagić i Monike Meglić
Trg Republike Hrvatske u 21:00
ADRIATIKO
Talijanska drama HNK-a Ivana pl. Zajca u Rijeci u suradnji s Gradskim kazalištem mladih, Split
Siniša Novković
Ulica don Krste Stošića u 21:15
PRODUKCIJA FILMSKIH RADIONICA 2020./2021.
Subota, 3. srpnja
Perivoj Roberta Visianija u 9:00
LIBRIĆ STROJ ZA SLOVO I BROJ
Predstavljanje knjige Suze svetog Lovre Zorana Ferića i Dominika Vukovića
Perivoj Roberta Visianija u 10:00
BOJALAND
Likovna radionica
Trg Poljana u 19:00
Itinerània, Španjolska
LABIRINT
Otvoren do 22:00
Trg Kralja Držislava u 19:30
PARASTILTER
+ Zezanimacija
Perivoj Roberta Visianija u 20:30
PRINCEZA OHOLA
Lutkarska predstava studenata Akademije za umjetnost i kulturu u Osijeku
Trg Republike Hrvatske u 21:00
SVEČANO ZATVARANJE
POVRATAK PLESU
Kataklò Athletic Dance Theatre, Italija
Giulia Staccioli
# | Dokument: | Format: | Veličina: |
---|---|---|---|
1 | 61.MDF 2021 Programska knjižica | 4.21 MB |